logo
آشنایی با آزمایشگاه طه
مشتری مداری با حفظ کیفیت و نوآوری ، خلاقیت با جذب نیروهای متخصص و احترام به محیط زیست
 

آزمایشگاه شرکت تولیدی و پشتیبانی صنایع طه به عنوان زیرمجموعه واحد کنترل کیفیت در سال 1393 به عنوان آزمایشگاه همکار اداره استاندارد استان تهران برگزیده شد و به عنوان آزمایشگاه مرجع در زمینه آزمونهای تخصصی جعبه فرمان هیدرولیک به شرکتهای مختلفی از قبیل ساپکو، ایتراک و ... خدمات ارائه کرده است و در حال حاضر یکی از تخصصی ترین و مجهزترین آزمایشگاهها در زمینه جعبه فرمان هیدرولیک در داخل کشور میباشد .

این آزمایشگاه در حال حاضر حدود 90 درصد آزمایشهای استاندارد مربوط به محصول خانواده پژو 405 و 60 درصد آزمایشهای استاندارد خانواده پژو 206 را پوشش می دهد که برنامه افزایش دامنه کاری این آزمایشگاه و اضافه کردن دستگاههای جدید نیز تدوین شده است که این مهم در حال انجام است. همچنین آزمایشگاه شرکت طه، از 22 مورد تست تعریف شده در استانداردهای فرمان هیدرولیک سمند (استاندارد شماره1101126180 ) قادر به انجام 20 مورد می باشد و در آینده نزدیک نیز 1 مورد دیگر نیز در این آزمایشگاه قابل انجام خواهد بود و نیز در خصوص انجام تست های فرمان پژو 206 بر اساس استاندارد PSA Norm 96 438 656 99  نیز از 19 مورد تست مطرح شده در استاندارد مذکور، آزمایشگاه شرکت صنایع طه در حال حاضر قادر به انجام 12 مورد بوده و جهت تجهیز 3 مورد دیگر از تستهای باقی مانده نیز اقدام نموده است.

در حال حاضر آزمونهای تخصصی جعبه فرمان از قبیل آزمون دوام کاسه نمد شیر هیدرولیک، منحنی مشخصه شیر هیدرولیک، آزمونهای دوام، نشتی،  شست و شو با فشار، دمای پایین (40- درجه سانتیگراد)، آزمونهای مربوط به سیبک از قبیل گشتاور، زاویه چرخش مفصل و لقی و همچنین آزمونهای مربوط به خواص مکانیکی این قطعات قابل انجام است. همچنین در بین آزمونهای عمومی شرکت صنایع طه قادر به ارائه خدمات در زمینه های اندازه گیری ابعادی با دستگاه CMM، سایه نگار و انجام آزمونهای سختی سنجی، بررسی ریزساختاری، پاشش مه نمک (Salt Spray)، کشش و فشار می باشد.

 

 


تماس با ما
تلفن دفتر مرکزی :   88689247-9
فاکس :  
88689200
پست الکترونیکی :   info@taha-co.com
تلفن کارخانه :   51083000 ( 25 خط )
عضویت در خبرنامه